Často Kladené Dotazy (FAQ)

Otázka:
Jak je možné smazat ze serveru mnou nahrané soubory?
Odpověď:
Máte dvě možnosti - buď je smažete sami přes FTP (pomocí údajů získaných při vytvoření účtu) nebo nám napište na kontaktní email a postaráme se o to.

Otázka:
Jaká je výhoda vašeho serveru oproti rapidshare a podobným?
Odpověď:
Jako hlavní výhodu vidíme možnost FTP přístupu, je tedy možné mnohem jednodušeji spravovat soubory. Dále pak stahování souborů bez nutnosti otravného čekání.

Otázka:
Jak dlouho budou mé soubory uloženy na vašem serveru?
Odpověď:
Pokud budou soubory v souladu s podmínkami, budou na serveru zachovány nejméně po 30 dní. Tato doba byla určena jako minimální, ve skutečnosti většinou soubory mažeme až po několika měsících.

Otázka:
Jak velké soubory mohu nahrát?
Odpověď:
Přes webové rozhraní je možné nahrát soubory menší než 300MB. Pokud potřebujete nahrát větší soubory, využijte možnosti FTP přístupu. Přes FTP pak lze nahrát soubory až do velikosti 1500MB. 1500MB je také celková maximální velikost souborů nahraných na jeden účet (do jednoho adresáře).

Otázka:
Je nějak omezený celkový objem dat nebo počet souborů, který mohu nahrát?
Odpověď:
Záleží jen na vás kolik souborů / dat nahrajete. Omezení velikosti 1500MB je na jeden účet (adresář), počet dalších účtů není v současné době omezen - můžete si jich vytvořit kolik chcete.

Otázka:
Jsou mé soubory volně dostupné komukoliv?
Odpověď:
Po nahrátí souborů na server obdržíte adresu (URL), ze které lze soubory stáhnout. Soubory může stáhnout kdokoliv, kdo zná tuto adresu. Pokud ji tedy nikomu nesdělíte / nikde nenapíšete, nebudou dostupná komukoliv kromě vás. Nově také nabízíme možnost chránit přístup k souborům pomocí vámi nastaveného hesla. Pokud jde o citlivá data, zašifrujte je v každém případě!